Pán Bugár, buďte prosím chlap.

Autor: Tomáš Škopek | 10.3.2018 o 8:11 | Karma článku: 4,29 | Prečítané:  1365x

Celý tento apel, ktorý v nasledujúcich riadkoch popíšem bude pre niekoho asi príliš naivný. V danej situácii mi to ale pripadá tak, že jediný, kto si ešte mohol zachovať kúsok charakteru a chrbtovej kosti a mohol by tak vyvinúť na

Celý tento apel, ktorý v nasledujúcich riadkoch popíšem bude pre niekoho asi príliš naivný. V danej situácii mi to ale pripadá tak, že jediný, kto si ešte mohol zachovať kúsok charakteru a chrbtovej kosti a mohol by tak vyvinúť na premiéra a celú stranu SMER nátlak je Béla Bugár ako predseda strany MOST-HÍD.

Po posledných parlamentných voľbách Vás, pán Bugár, mnoho ľudí označilo za politickú mŕtvolu, keďže ste sa dali na vládu so SMERom a SNS.

Dnes, za daných okolností máte dokonalú príležitosť sa v očiach slovenskej verejnosti rehabilitovať a ukázať, že ste chlap. Stačí na to, aby ste Vy a vaša strana trvali na odstúpení nielen ministra vnútra ale aj premiéra a prezidenta policajného zboru. Prečo? Pretože už naozaj stačilo vlády ľudí, ktorí za posledné roky pre obyvateľov tejto krajiny nič dobré neurobili.

Pretože títo ľudia v posledné dni nerobia nič iné, len hasia ohne, ktoré im pod zadkom vzplanuli a to tak, že odvádzajú pozornosť na všetko možné dookola. Máme za premiéra človeka, ktorý neváha naznačovať, že prezidentove prejavy ovplyvňuje George Soros. Tento človek označil pokojné manifestácie za snahy o štátny prevrat. Nehovoriac o tom, že pre 20 dlažobných kociek v kríkoch na Námestí Slobody, hovorí o podozreniach na výtržnosti a ohrozovaní budov úradu vlády.

Síce sa z toho môžeme smiať, ale toto nie je jeho hlúposť. Je to pre neho ideálny nástroj na odvedenie pozornosti. Dnes tento človek odmietol podpísať prezidentov návrh deklarácie najvyšších ústavných činiteľov, pretože by sa ním zaviazal vyvodiť personálnu a politickú zodpovednosť a zastaviť označovanie pokojných manifestácií za pokusy o štátny prevrat.

Pretože pre týchto ľudí sebareflexia nič neznamená. Oni sa necítia byť žiadnym spôsobom zodpovední. Lenže politická zodpovednosť nie je zodpovednosťou za to, čo ste priamo spôsobili. Ale za to, že sa za Vašej vlády vôbec niečo také stalo.

Ak Vám toto prejde tak, že sa udržíte pri moci, tak sme to my, ako občania Slovenskej republiky, naozaj posrali.

Aj preto Vás pán Bugár prosím, buďťe počas nasledujúcich dní chlap. Objavte tú chrbtovú kosť, ktorú ste zahodili po posledných voľbách a trvajte na odstúpení premiéra, ministra vnútra a prezidenta policajného zboru. Ukážte, že Vaše rozhodnutia po posledných voľbách boli chybou, ak nie zradou Vašich voličov. Pretože pri najbližších voľbách Vám to voliči spočítajú potom dvojnásobne. Pretože, ste naozaj možno rozhodujúcim prvkom na tejto miske váh. Pretože toto je možno najdôležitejšia chvíľa Vašej politickej kariéry.

A ak nie preto, tak to urobte preto, že chcete pre svoju rodinu a rodiny nás všetkých krajinu, ktorej nebudú vládnuť podvodníci a zlodeji.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ako sa z mafiánov stávajú ctihodní občania

Mafiánom pomáhajú kontakty s políciou.

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Všetko zadarmo, Fico sa vrátil

Šéf Smeru je späť, skúša starú formu.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Súd podľa Fica

Fico svoj návrh nemyslí celkom vážne.


Už ste čítali?